Kubota - pětiletá tovární záruka na traktory série M

KUBOTA = 5LETÁ TOVÁRNÍ ZÁRUKA

Kubota - pětiletá tovární záruka na traktory série M

Made in Japan.
Užívejte si jistotu s pětiletou tovární zárukou v programu Kubota care.

Kubota care

Kubota CareKubota, japonský výrobce zemědělské techniky se 130letou tradicí, si zakládá především na kvalitě a spolehlivosti svých strojů. Důkazem je nový celosvětově rozšířený flexibilní systém záruky Kubota care. Jedná se o prodlouženou záruku poskytovanou přímo výrobcem. Na stroje zakoupené v síti autorizovaných prodejců Kubota v České republice je poskytována 5letá tovární záruka.

Motohodiny téměř bez limitu

Záruka přináší ochranu po dobu 5 let nebo do dosažení limitu až 3000 Mth (v závislosti na typu stroje). Jsme si vědomi, že v některých provozech by nemusely být nastavené limity dostačující, a proto je tady pro vybrané modely i další příplatková možnost zvýšení až na 5000 Mth.

Je něčím tato dlouhá záruka podmíněna?

  • Výrobce zná svoje výrobky. Uvědomuje si, že dlouhá životnost stroje závisí především na jeho kvalitní údržbě. Kvalitní údržbu nebo opravu dokáže poskytnout pouze proškolený technik s odpovídajícím vybavením a znalostmi stroje. Z tohoto důvodu je nutné provádět pravidelnou údržbu a opravy v síti autorizovaných prodejců Kubota. Servisní kontrolu je nutné absolvovat vždy minimálně jednou ročně nebo při dosažení motohodin stanovených v návodu k používání.
  • Pro servis a opravy využívat originální náhradní díly a maziva Kubota, jelikož zajistí ochranu a funkčnost stroje na nejvyšší úrovni.
  • Nic dalšího nehledejte. Žádné skryté poplatky, doplňkové služby apod. Prodloužená záruka je poskytovaná přímo výrobcem.

Proč vyžadovat prodlouženou záruku?

  • Všechny části stroje jsou kryty ve stejném rozsahu jako u základní záruky.
  • Přináší ochranu proti nepředvídatelným nákladům za opravy po dobu 5 let, např. po celou dobu financování.
  • Prodloužená záruka je přenositelná, tzn. že může být poskytována i na dalšího majitele v případě prodeje.
  • Stroj bude v lepší kondici, jelikož bude mít pravidelnou údržbu od vyškolených servisních techniků autorizovaného prodejce Kubota.

Bližší informace a podmínky u autorizovaných prodejců Kubota nebo na info@kubota.cz.