Kubota logo
K.B.T. PROFTECH s.r.o.
Casova_osa

O nás

Kubota - příběh lídra v oboru

history

Společnost Kubota Corporation (Osaka, Japonsko) byla založena v roce 1890 a začala vyrábět vodovodní potrubí, aby zabránila šíření infekčních nemocí.

Dnes se Kubota Corporation věnuje 2 hlavní obchodním sektorům:

  • Sektor zemědělských a průmyslových strojů (traktory, vybavení k úpravě terénu, stavební stroje, průmyslové dieselové motory etc…).
  • Sektor vody a životního prostředí (ocelové trubky, ventily, zařízení na zpracování a recyklaci pevných odpadů a odpadních vod, ponorné membránové filtry, čistírny odpadních vod etc…).

Společnost Kubota Corporation má dceřiné a přidružené podniky, které vyrábějí a / nebo uvádějí na trh produkty, které se prodávají ve více než 130 zemích po celém světě (více informací na www.kubota-global.net).

Dnes, když je úspora energie a ochrana životního prostředí konečně globálním témetem, je Kubota Corporation nadále plně odhodlána podporovat udržitelný rozvoj, čímž demonstruje svou schopnost připravit si cestu při zachování své vize budoucnosti.

Právě tato filozofie odlišuje značku Kubota od jejích konkurentů a kombinuje spokojenost zákazníků s odpovědným, ekologickým přístupem, který zachovává naše přírodní zdroje.

kverneland

2012 - akvizice Kverneland

V roce 2012 se Kubota stává vlastníkem společnosti Kverneland.

great-plains

2016 - akvizice Great Plains

V roce 2016 se Kubota stává vlastníkem společnosti Great Plains

warehouses

2016 - 850 000 ks motorů

Kubota je největším výrobcem dieselových motorů do 100 HP na světě.

warehouses

2016 - 155 000 ks traktorů

V roce 2016 Kubota vyrobila 155 000 ks traktorů.

Kubota Farm Solution

Komplexní řešení pro zemědělství Kubota: efektivita v 360° pro 100% úspěch.

Chápeme, že pro Váš úspěch potřebujete více než jenom výkonný traktor. Dnešní doba vyžaduje komplexní systém produktů a služeb pro zajištění konkurenceschopnosti a přípravy na budoucnost. Kubota Farm Solution (KFS) spojuje všechny potřeby v jednom systému. Systém nabízí inteligentní technologie a další jednotlivé služby. Výhody KFS se vzájemně doplňují a tvoří uzavřený kruh pro ještě lepší podporu při řešení všech problémů dnešní doby.

Optimalizace výkonu

Vaším cílem je zajistit, aby Vaše práce byla produktivní a zisková. Být v klidu. Kubota Vám nabízí vybavení, které Vám maximálně pomůže zvládnout každou práci ještě lépe a v klidu. Bez ohledu na typ traktoru nebo produktů a služeb Kubota můžete vždy počítat s vynikající kvalitou, vysokým výkonem, inteligentní a spolehlivou technologií, které Vám napomohou v plnění Vašich potřeb.

Snadné ovládání

Chcete mít plnou kontrolu nad tím, co děláte. Kubota Vám nabízí perfektně integrované systémy, které Vám toho pomohou dosáhnou. Od optimalizace stroje k implementaci či monitorování. Traktor a stroje můžete snadno ovládat z jediného terminálu. Toto řešení Vám poskytne lepší přehled o všech pracovních procesech, ale také ulehčuje Vaši práci.

Precizní zemědělství

Sami nejlépe víte, jak chcete, aby Vaše práce byla provedena: efektivně, přesně a co nejpohodlněji. Kubota Vám nabízí vše, co potřebujete k dosažení optimálních výsledků. S naší technologií ISOBUS, možnostmi precizního zemědělství a automatickými řídicími systémy, můžete aplikovat osiva, hnojiva a pesticidy s extrémními přesností. To snižuje Vaše náklady a usnadňuje Vaši práci.

Uchování hodnot

Víte, co to znamená být komerčně úspěšný: špičkový výkon v každém úkolu po mnoho let. Kubota opět nabízí řešení, která splňují co slibuje. Váš traktor Kubota je od zakoupení chráněn 3letou tovární zárukou.

Řízení nákladů

Chcete zvýšit svou produktivitu? S Kubota Finance můžete jednoduše plánovat investice, ať už se rozhodnete pro financování pomocí úvěru nebo leasingu. Stále máte možnost odborného poradenství a získání atraktivních podmínek. KFS nabízí vše, co potřebujete, abyste získali technologii, která Vám pomůže posouvat se stále vpřed. Ať už potřebujete stroje nebo služby, máte své náklady vždy pod kontrolou.